-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-001000-a
5 найменувань. 1). Підгузки № 30 S (55-80 см) - 803 уп.; 2) Підгузки № 30 розмір М (75-110 см.) -803 уп 3). Підгузки № 30 розмір L (100-150 см.) -75 уп. 4) Підгузки 5 № 48 (12-22 кг.)— 597 уп. 5) Підгузки 6 № 48 (12-25 кг.)— 597 уп.
Завершена
1 149 895.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 498.00 UAH
мін. крок: 1% або 11 498.00 UAH
Період уточнення:
30.01.2017 16:28 - 11.02.2017 08:00
Відповідь надана
Детский подгузник
Номер:
c1cd454c34dc4f42afc1424e91ca6eee
Дата опублікування:
02.02.2017 11:43
Опис:
Рассматриваете ли Вы другую фасовку подгузника?Общее кол-во шт. будет заявленное или больше.
Відповідь:
Здравствуйте! Не очень понятна суть вопроса. Что вы конкретно имеете ввиду?
Дата відповіді:
03.02.2017 09:50