-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби для догляду за малюками (підгузки)
Тендер Prozorro UA-2019-04-16-001540-c
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання
Торги відмінено
1 347 860.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 478.60 UAH
мін. крок: 1% або 13 478.60 UAH
Номер:
c42f9583bc8f4b41a4f4eeb8b39e0bfd
Внутрішній номер закупівлі:
3361611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-16-001540-c
Замовник:
Дружківський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770021
-
Адреса:
84201, Україна, Донецька область, Дружківка, вул.Люксембург Р., буд . 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Афанасьєва Вікторія 380662103090 dru.ddi2015@ukr.net http://druddi.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 347 860.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 478.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 435.80 UAH
Період уточнення:
16.04.2019 16:00 - 21.04.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2019 16:00 - 01.05.2019 18:00
Аукціон:
02.05.2019 14:56 - 02.05.2019 15:23
Період кваліфікації:
з 02.05.2019 15:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки) згідно технічного завдання
Кількість
96300 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
54303026caef43e89642125b390fb2dc
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Голова тендерного комітету Орлова О.О. повідомила присутнім наступне, після розміщення протоколу про відхилення пропозиції ТОВ «Альтернатива Трейд» згідно ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» подала скаргу на рішення Замовника до АМКУ.
На виконання вимоги АМКУ тендерним комітетом 27.05.2019 року надано роз’яснення про причини відхилення ТОВ «Альтернатива Трейд».
31.05.2019 року було отримано інформацію про резолютивну частину рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антімонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері закупівель стосовно скарги товариства з обмеженою відповідальністю «Альтернатива Трейд» в якому тендерний комітет Дружківського дитячого будинку-інтернат зобов’язаний скасувати рішення про визначення Переможцем Фізичну особу - підприємця Садикова Руслана Казанфаровича.
У самому рішенні АМКУ № 6948-р/пк-пз від 30.05.2019 р. яке було оприлюднено 05.06.2019 року вказані недоліки тендерної документації які можуть бути прийняти та внесені в тендерну документацію для приведення її у відповідність згідно нормам чинного законодавства.
Голова тендерного комітету Орлова О.О. запропонувала внести зміни до тендерної документації з урахуванням рекомендацій зазначених у рішенні АМКУ № 6948-р/пк-пз від 30.05.2019 р.
Дата опублікування:
07.06.2019 15:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Альтернатива Трейд
Оскарження: 02.05.2019 15:23 - 18.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Оскарження: 02.05.2019 15:23 - 18.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 156 299.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 156 299.00 UAH з ПДВ
Документи
10
Скарги
1
Фізична особа - підприємець Садиков Руслан Казанфарович
Оскарження: 07.05.2019 09:52 - 19.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3214601013
-
Контактна особа:
Садиков Руслан Казанфарович 380661647801, 380661647801 rusl.sadykovv@gmail.com
-
Адреса:
84111, Україна, Донецька область, Слов'янськ, Вул. Армійська будинок 108
Оскарження: 07.05.2019 09:52 - 19.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 199 922.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 199 922.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Скасовано
06.06.2019 15:56
Документи
12
Скарги
0
Фізична особа – підприємець Колесніков Михайло Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3276910892
-
Контактна особа:
Колесніков Михайло 380993623269, 380993623269 kolesnikov.mihajlo@gmail.com
-
Адреса:
84100, Україна, Донецька область, Слов'янськ, пров. Лізи Чайкіної, буд. 21
Початкова пропозиція
1 250 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 250 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
6
Скарги
0