-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової...×-
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
- ID: UA-2020-02-19-001943-b
- Дата створення : 19.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4515286
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації Волинської області ЄДРПОУ: 02141710ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової...×-
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
- ID: UA-2020-02-17-001773-b
- Дата створення : 17.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4503849
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації Волинської області ЄДРПОУ: 02141710ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової...×-
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
- ID: UA-2020-01-16-002031-c
- Дата створення : 16.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4302691
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової...×-
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
- ID: UA-2020-01-08-001014-c
- Дата створення : 08.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4274208
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової...×-
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
- ID: UA-2019-11-28-000499-b
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4079658
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2019-02-26-000750-c
- Дата створення : 26.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3282414
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2019-04-04-001688-a
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3268095
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2019-01-17-000693-b
- Дата створення : 17.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3052085
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2018-11-30-000094-b
- Дата створення : 30.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2859157
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії- ID: UA-2018-11-21-000853-a
- Дата створення : 07.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2685786
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2018-09-19-000386-a
- Дата створення : 19.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2519537
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2018-10-11-000532-a
- Дата створення : 11.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2513537
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Постачання теплової енергії- ID: UA-2017-11-23-002972-a
- Дата створення : 23.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1632292
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
теплова енергія- ID: UA-2017-12-19-003066-a
- Дата створення : 26.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1513257
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
теплова енергія- ID: UA-2017-12-19-002530-a
- Дата створення : 20.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1490475
ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяТорги відміненоТорги відмінено -