-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2019-04-04-001688-a
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - загальноосвітні шкіли Горохівського району Волинської області. 3 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2019 року. Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред`явлення Постачальником рахунка про оплату послуг, при наявності коштів на рахунку Замовника (зг. п.1 ст.49 бюджетного кодексу України) та по мірі надходження фінансування.
Завершена
1 326 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
97325850abca4cc5894236daf74355c0
Внутрішній номер закупівлі:
3268095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-04-001688-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фещук Микола Петрович 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Причини та обставини якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури: пунктом 4 частини 2 статті 35 Закону встановлено: Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель:
1. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-XIII від 25.12.2015 року, код Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії ). Номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2019-01-17-000693-b за адресою www.prozorro.gov.ua.
2. Відкриті торги в порядку розділу IV Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-XIII від 25.12.2015 року, код Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії ). Номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2019-02-26-000750-c за адресою www.prozorro.gov.ua. Таким чином, в зв`язку відміненням двічі Замовником тендеру через відсутність достатньої кількості учасників у відділу освіти, молоді та спорту Горохівської райдержадміністрації виникає необхідність придбання теплової енергії за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість:
1 326 600.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴540 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сенкевичівка
- Лот №2 ₴390 600.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Холонів
- Лот №3 ₴396 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче