-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2018-10-11-000532-a
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 4 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2018 року. Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред`явлення Постачальником рахунка про оплату послуг, при наявності коштів на рахунку Замовника (зг. п.1 ст.49 бюджетного кодексу України) та по мірі надходження фінансування.
Торги не відбулися
1 031 862.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 777.28 UAH
мін. крок: 0.1% або 777.28 UAH
Номер:
5df7122122cc4011980ac18927689c33
Внутрішній номер закупівлі:
2513537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-11-000532-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фещук Микола Петрович 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 031 862.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2018 12:06 - 19.10.2018 10:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2018 12:06 - 29.10.2018 09:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴77 727.50 Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів
- Лот №2 ₴310 500.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевчівка
- Лот №3 ₴286 060.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Брани
- Лот №4 ₴357 575.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва