-
Переговорна процедура
-
Мультилотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2018-11-21-000853-a
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - загальноосвітні шкіли Горохівського району Волинської області. 4 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2018 року. Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред`явлення Постачальником рахунка про оплату послуг, при наявності коштів на рахунку Замовника (зг. п.1 ст.49 бюджетного кодексу України) та по мірі надходження фінансування.
Завершена
1 031 862.50
UAH з ПДВ
Номер:
080bb5d9e9604d30b6718d71a97a6e83
Внутрішній номер закупівлі:
2685786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-21-000853-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фещук Микола Петрович 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Конкурсні торги по закупівлі постачання теплової енергії було двічі відмінено, а саме:
1 закупівля - код – 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов`язана продукція (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2018-09-19-000386-a за адресою www.prozorro.gov.ua).
2 закупівля - код - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов`язана продукція (номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2018-10-11-000532-а за адресою www.prozorro.gov.ua). Відповідно тендерним комітетом відділу освіти, молоді та спорту Горохівської РДА вирішили застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону
Очікувана вартість:
1 031 862.50 UAH з ПДВ
Тендерна документація
- Лот №1 ₴77 727.50 Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів
- Лот №2 ₴310 500.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевчівка
- Лот №3 ₴286 060.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Брани
- Лот №4 ₴357 575.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва