• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Постачання теплової енергії

Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 10 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2018 року. Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред`явлення Постачальником рахунка про оплату послуг, при наявності коштів на рахунку Замовника (зг. п.1 ст.49 бюджетного кодексу України) та по мірі надходження фінансування.

Завершена

2 791 095.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 777.28 UAH
Номер: ae3fc4ceea1e4d97a772a0cffa67d550
Внутрішній номер закупівлі: 2519537
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-09-19-000386-a   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Фещук Микола Петрович 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 791 095.50 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2018 12:24 - 25.09.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2018 12:24 - 05.10.2018 09:00
Аукціон: 08.10.2018 12:59 - 08.10.2018 15:58
Період кваліфікації: 08.10.2018 15:58 - 11.10.2018 11:12
Період завантаження договору: 08.10.2018 15:58 - 28.10.2018 15:58

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴77 727.50 Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів
  • Лот №2 ₴328 969.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перемиль
  • Лот №3 ₴286 060.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мирне
  • Лот №4 ₴328 969.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Мар'янівка
  • Лот №5 ₴357 575.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче
  • Лот №6 ₴310 500.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевчівка
  • Лот №7 ₴286 060.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Брани
  • Лот №8 ₴357 575.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мерва
  • Лот №9 ₴286 060.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с.Журавнки
  • Лот №10 ₴171 600.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. м.Берестечко