-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2018-09-19-000386-a
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 10 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2018 року. Розрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред`явлення Постачальником рахунка про оплату послуг, при наявності коштів на рахунку Замовника (зг. п.1 ст.49 бюджетного кодексу України) та по мірі надходження фінансування.
Завершена
2 791 095.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 777.28 UAH
мін. крок: 0% або 777.28 UAH
Період уточнення:
19.09.2018 12:24 - 25.09.2018 09:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим