• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м. Горохів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.

Торги не відбулися

914 724.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 147.24 UAH
Номер: f93a8e9087c04e81a3ce3d99d72c77c7
Внутрішній номер закупівлі: 4274208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-08-001014-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
Контактна особа: Лиса Юлія Володимирівна 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 914 724.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 147.24 UAH
Період уточнення: 08.01.2020 14:37 - 28.01.2020 16:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2020 14:37 - 07.02.2020 16:00
Період прекваліфікації: з 07.02.2020 16:04
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м. Горохів
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 450 гігакалорія
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 45700, Україна, Волинська область, Горохів, вул. Грушевського, 5а На карті