-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Оголошено тендер
914 724.00
UAH
Номер:
53386acdd9c44d5db7290b9adb04932a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-08-003860-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Очікувана вартість:
914 724.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Примітки:
Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м. Горохів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
08.01.2020 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума914 724.00 UAH