-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-001014-c
Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м. Горохів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.
Торги не відбулися
914 724.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 147.24 UAH
мін. крок: 1% або 9 147.24 UAH
Нічого не знайдено.