-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Постачання теплової енергії
Тендер Prozorro UA-2017-11-23-002972-a
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 13 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2018 року.
Завершена
4 919 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 2 160.00 UAH
мін. крок: 0% або 2 160.00 UAH
Номер:
75eac20e0d384774bc07f640f17615e1
Внутрішній номер закупівлі:
1632292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-23-002972-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Додаткова контактна особа:
Мартинюк Катерина Євгенівна 380337921391 gor-osvita@ukr.net
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мартинюк Катерина Євгенівна 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 919 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2017 16:00 - 15.12.2017 09:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2017 16:00 - 25.12.2017 09:00
Період прекваліфікації:
25.12.2017 09:04 - 16.01.2018 00:00
Аукціон:
16.01.2018 11:06 - 16.01.2018 16:12
Період кваліфікації:
16.01.2018 16:12 - 18.01.2018 12:52
Період завантаження договору:
16.01.2018 16:12 - 05.02.2018 16:12
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴424 200.00 Постачання теплової енергії у НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія" м.Горохів
- Лот №2 ₴484 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. м.Берестечко
- Лот №3 ₴431 250.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Шклинь
- Лот №4 ₴345 600.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Брани
- Лот №5 ₴484 500.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Сенкевчівка
- Лот №6 ₴230 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с.Холонів
- Лот №7 ₴316 250.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Борочичі
- Лот №8 ₴453 600.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Звиняче
- Лот №9 ₴324 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Мирне
- Лот №10 ₴378 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лобачівка
- Лот №11 ₴216 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с.Журавнки
- Лот №12 ₴453 600.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Мар'янівка
- Лот №13 ₴378 000.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Перемиль