-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-01-16-002031-c
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 13 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.
Завершена
7 740 999.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH
Номер:
dc0e8910be1841ee8745aacb701be8c3
Внутрішній номер закупівлі:
4302691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-16-002031-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
-
Адреса:
45700, Україна, Волинська область, Горохів, Шевченка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лиса Юлія Володимирівна 380337921391 gor-osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 740 999.04 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2020 14:26 - 07.02.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2020 14:26 - 17.02.2020 14:00
Період прекваліфікації:
17.02.2020 14:00 - 27.02.2020 00:00
Аукціон:
27.02.2020 11:02 - 27.02.2020 16:17
Період кваліфікації:
27.02.2020 16:17 - 02.03.2020 14:57
Період завантаження договору:
27.02.2020 16:17 - 18.03.2020 16:17
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴610 340.50 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль
- Лот №2 ₴610 340.50 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче
- Лот №3 ₴610 340.50 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне
- Лот №4 ₴697 532.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Мар`янівка
- Лот №5 ₴610 340.50 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лобачівка
- Лот №6 ₴488 272.40 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Журавники
- Лот №7 ₴697 532.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко
- Лот №8 ₴537 099.64 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Брани
- Лот №9 ₴523 149.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва
- Лот №10 ₴682 920.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сенкевичівка
- Лот №11 ₴487 800.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Холонів
- Лот №12 ₴487 800.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче
- Лот №13 ₴697 532.00 Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шклинь