-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Тендер Prozorro UA-2020-01-16-002031-c
Послуги з постачання теплової енергії. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг - згідно технічного завдання. 13 лотів. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг - по 31 грудня 2020 року.
Завершена
7 740 999.04
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 4 878.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2020 14:26 - 07.02.2020 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим