-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Оголошено тендер
7 740 999.04
UAH
Номер:
54ae267ca86a48cdabe19188ba91910f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-004451-a
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Горохівської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141710
Очікувана вартість:
7 740 999.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)
Примітки:
Код ДК 021:2015 - 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії). Закупівля проводиться повторно.
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
КЕКВ:
2271 Оплата теплопостачання
Дата опублікування:
16.01.2020 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перемиль
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Звиняче
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мирне
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Мар`янівка
Кількість
400 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Лобачівка
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Журавники
Кількість
280 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко
Кількість
400 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Брани
Кількість
308 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мерва
Кількість
300 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сенкевичівка
Кількість
350 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІ ст. с. Холонів
Кількість
250 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Борочиче
Кількість
250 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Постачання теплової енергії у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Шклинь
Кількість
400 гігакалорія
Період постачання
до 01.01.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума7 740 999.04 UAH