-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-002174-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30249064
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2026-09-01-001106-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30248016
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, з розподілом- ID: UA-2025-12-19-002238-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27658306
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 4
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (На...×-
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
- ID: UA-2024-12-19-000733-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23758818
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, вільні ціни, з розподілом- ID: UA-2024-12-03-000711-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23485527
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (На...×-
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
- ID: UA-2024-06-26-000284-a
- Дата створення : 26.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21928514
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (На...×-
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
- ID: UA-2024-04-05-000431-a
- Дата створення : 05.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21214416
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (електрична енергія з врахуванням послуги з передачі електроенергії та...×-
Електрична енергія (електрична енергія з врахуванням послуги з передачі електроенергії та її розподілу)
- ID: UA-2024-03-26-000578-a
- Дата створення : 26.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21118620
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (Універсальна послуга)- ID: UA-2023-12-28-001399-a
- Дата створення : 28.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20273748
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (Універсальна послуга)- ID: UA-2023-12-19-004320-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20132019
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (Універсальна послуга)- ID: UA-2023-01-31-010060-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16796865
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (Універсальна послуга)- ID: UA-2023-01-19-000486-a
- Дата створення : 19.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16642814
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії- ID: UA-2022-01-24-011108-b
- Дата створення : 24.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13734968
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії- ID: UA-2022-01-05-000163-c
- Дата створення : 05.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13544043
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 2
-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії- ID: UA-2022-01-04-002855-c
- Дата створення : 04.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13540613
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44086642ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися