• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Постачання електричної енергії

Торги не відбулися

967 773.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 838.87 UAH
Номер: 7d3379fef9524ea0a6939e220757e88f
Внутрішній номер закупівлі: 13544043
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-05-000163-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 967 773.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 838.87 UAH
Період уточнення: 05.01.2022 08:53 - 11.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 05.01.2022 08:53 - 21.01.2022 00:00
Аукціон: з 21.01.2022 12:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроенергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 161300 Кіловат-година
Період постачання 01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 07053, Україна, Київська область, смт.Красятичі, Воздвиженська,79-в На карті