• Відкриті торги
  • КЕП

Постачання електричної енергії

Оголошено тендер

967 773.00 UAH
Номер: c097a607c0664e02a994d4a63d2cc1e9
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-05-000256-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 967 773.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання електричної енергії
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 05.01.2022 08:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електроенергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 161300 Кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума967 773.00 UAH