-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (Універсальна послуга)
Тендер Prozorro UA-2023-01-19-000486-a
Торги не відбулися
1 086 580.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 432.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 432.90 UAH
Номер:
5d3ecfcdcc184bd8a4fb6b2c4f44a705
Внутрішній номер закупівлі:
16642814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-19-000486-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 086 580.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.01.2023 08:47 - 24.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2023 08:47 - 27.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 086 580.00 Електроенергія