• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)

Завершена

809 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 045.00 UAH
Номер: 39c15c79b8bc4b89b1a2f50f00f0d3b5
Внутрішній номер закупівлі: 21214416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-05-000431-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 809 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 05.04.2024 08:50 - 12.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 05.04.2024 08:50 - 15.04.2024 00:00
Аукціон: 15.04.2024 14:40 - 15.04.2024 15:15
Період кваліфікації: 15.04.2024 15:15 - 16.04.2024 13:20
Період завантаження договору: 22.04.2024 00:00 - 02.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴809 000.00 Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)