• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)

Оголошено тендер

809 000.00 UAH
Номер: d9cd615c214847c6a0a87f3aed1f44ec
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-05-000566-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 809 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 05.04.2024 08:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електроенергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 129030 кіловат-година
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума809 000.00 UAH