-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Тендер Prozorro UA-2024-04-05-000431-a
Завершена
809 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 045.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 045.00 UAH
Період уточнення:
05.04.2024 08:50 - 12.04.2024 00:00
Відповідь надана
Оформлення документів
Номер:
cc08a34ec621467eb6df672492dcd68f
Дата опублікування:
09.04.2024 16:11
Опис:
Добрий день! Шановний замовнику поясніть будь ласка чому ви вимагаєте у Тендерній пропозиції: Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі повинні бути адресовані Відокремленому структурному підрозділу «Миргородський фаховий коледж імені Миколи Гоголя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», містити ідентифікатор закупівлі, дату та вихідний номер, повинні бути підписані власноручно керівником або уповноваженою особою учасника і надані на фірмовому бланку учасника (у разі наявності). Ви знаходитесь у Київській обл. а вимагаєте щоб кожен документ був адресований Полтавській обл. Поясніть ваше бажання?
Відповідь:
Дякую. Виправлено
Дата відповіді:
10.04.2024 08:43
Відповідь надана
Проєкт договору - невідповідність окремого пункту проєкту договору
Номер:
f465c4152cb5451baae1d86aff9674bc
Дата опублікування:
08.04.2024 12:10
Опис:
Зміна ціни за одиницю товару передбачена п. 19 Особливостей (Постанова КМУ № 1178), що відображено в вашому проєкті договору у п. 14.5.
Але у п.5.6 проєкту договору є положення: «Зміна ціни за одиницю товару (без врахування послуги з передачі та розподілу) регламентуються шляхом укладання додаткових угод пропорційно коливанню середньозваженої ціни.» Дане положення суперечить п.19 Особливостей та відповідно п. 14.5 проєкту договору, оскільки містить лише одну підставу укладення додаткових угод, а саме зміну ціни за одиницю товару... «пропорційно коливанню середньозваженої ціни». Просимо вилучити з даного речення слова «пропорційно коливанню середньозваженої ціни». Замість цього пропонуємо зазначити «відповідно до механізму, визначеного комерційною пропозицією, що є Додатком 2 до договору».
Відповідь:
Дякую. Виправлено
Дата відповіді:
08.04.2024 13:19
Відповідь надана
Невідповідність тендерної документації п. 29 Особливостей (Постанова Кабінету Міністрів України № 1178)
Номер:
81cf9bd121504d5a805fc50346af996b
Дата опублікування:
08.04.2024 11:52
Опис:
Тендерна документація суперечить п. 29 Особливостей, оскільки для закупівлі саме електроенергії заборонено вимагати будь-які документи щодо підтвердження наявності в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; будь-який документ, який не передбачено відповідним національним стандартом. Заборона вимагати ці документи у закупівлях електроенергії відповідно до п.29 Особливостей є імперативною нормою, що має виконувати замовник при складанні тендерної документації, та не вимагати дані документи, незалежно від того чи повинен мати постачальник їх чи ні. Зазначені документи незаконно вимагаються вами у Додатку 3 тендерної документації, що є порушенням чинного законодавства у сфері публічних закупівель. Таким чином, тендерна документація складена не у відповідності до вимог законодавства. На підставі вищезазначеного, вимагаємо ПОВНІСТЮ вилучити вимоги починаючи з пункту «ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ» Розділу І Додатку 3 до самого кінця цього Розділу І Додатку 3. Ще раз наголошуємо, що п.29 Особливостей ЧІТКО та ПРЯМО ЗАБОРОНЕНО вимагати будь-які (!) документи щодо матеріально-технічної бази, обладнання, технологій, працівників саме у закупівлях електроенергії без будь-яких виключень, також докмуентів, що не передбачені національним стандартом. Саме це вимагається вами у кожній вимозі починаючи з пункту «ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ» Розділу І Додатку 3 до самого кінця цього Розділу І Додатку 3 (підтвердження наявності центрів, нерухомості, певних співробітників, документів на них, інформації щодо технологічних та інших внутрішніх документів тощо), що є прямим порушенням законодавства. Це не залежить від ваших бажань чи від того, що постачальник повинен мати певні технології, обладнання, працівників тощо згідно ліцензійних вимог, а є прямою забороною законодавства вимагати у закупівлях електроенергії ці документи взагалі. Скоріш за все дані вимоги вами взяті із старих тендерних документацій, які складались до набрання чинності Особливостей (Постанова КМУ № 1178). Зазначене також підтверджуються моніторингами Державної аудиторської служби України, наприклад, UA-M-2023-12-21-000002, оголошення UA-2023-12-11-019833-a; UA-M-2023-12-27-000027, оголошення UA-2023-12-11-006590-a; UA-M-2023-12-20-000015, оголошення UA-2023-12-11-005694-a тощо, а також рішення АМКУ №3062 -р/пк-пз від 19.02.2024 (UA-2024-02-07-009838-a), № 9915-р/пк-пз від 04.07.2023 (UA-2023-06-13-010888-a), № 13539-р/пк-пз від 28.08.2023 (UA-2023-08-14-014436-a), № 14088-р/пк-пз від 05.09.2023 (UA-2023-08-17-012915-a) тощо. На підставі вищезазначеного, вимагаємо повністю виключити з тендерної документації вимоги починаючи з пункту «ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ» Розділу І Додатку 3 до самого кінця цього Розділу І Додатку 3.
Відповідь:
Випралено
Дата відповіді:
08.04.2024 13:20
Відповідь надана
Сертифікати ISO
Номер:
7c06d2f266934d5f82771d31cc57d05a
Дата опублікування:
08.04.2024 09:12
Опис:
Шановний замовнику! Згідно пункту 29 Особливостей, у разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі). А оскільки, національним стандартом згідно чинного законодавства і нормативно-правових актів України, електрична енергія (код ДК 021:2015-09310000-5 "Електрична енергія" обов'язковій сертифікації не підлягає, тому просимо Вас видалити з тендерної документації вимоги щодо сертифікації електричної енергії.
Відповідь:
Дякую за звернення. Вимога щодо сертифікації електричної енергії видлена.
Дата відповіді:
08.04.2024 11:48