-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2022-01-24-011108-b
Завершена
917 085.67
UAH з ПДВ
Номер:
72398f58ac50473b99ba6552a1bedf30
Внутрішній номер закупівлі:
13734968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-24-011108-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Для закупівлі Електричної енергії на 2022 рік Відділом освіти, культури, молоді та спорту Поліської селищної раи було проведено двоє відкритих торгів за номерами закупівель: № UA-2022-01-04-002855-c та № UA-2022-01-05-000163-c. Відповідно до п.1 ч. 2 статті 32 зазначені тендери було автоматично відмінено електронною системою закупівель в зв’язку із поданням менше двох тендерних пропозицій.
Для забезпечення життєдіяльності навчальних закладів електричною енергією в 2022 році прийнято рішення застосувати як виняток переговорну процедуру закупівлі та укласти договір після проведення переговорів з одним або кількома учасниками процедури закупівлі відповідно до пункту 2 частини 1 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до частини 7 статті 40 Закону, Замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 5 днів (за скороченою процедурою) – (у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі зокрема електричної енергії), з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Таким чином, у разі закупівлі електричної енергії може бути застосована скорочена переговорна процедура. Для своєчасного укладення договору для постачання електричної енергії, яку необхідно отримувати безперервно, починаючи з 01.02.2022 року, прийнято рішення застосувати скорочену переговорну процедуру.
Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації відкритих торгів.
Учасник ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (ЄДРПОУ 42094646) надав документи та підтвердив технічні та якісні характеристики, кваліфікаційні вимоги та відсутність підстав для відхилення відповідно до статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
917 085.67 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроенергія
Кількість
161300 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 24.01.2022 15:05 - 30.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Груша Н.М. 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 8 В
Оскарження: 24.01.2022 15:05 - 30.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
917 085.67 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 15:05
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e3bd2f6b0f94bd9ade35c2aad162f3b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-24-011108-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094646
-
Контактна особа:
Груша Н.М. 0442471077
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, місто Вишневе, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 8 В
Номер договору:
430033222
Сума договору:
1 100 502.79 UAH з ПДВ
Сума договору:
917 085.66 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.01.2022 00:00 - 31.03.2023 00:00
Дата підписання:
31.01.2022 08:54
Статус:
Виконаний