-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Тендер Prozorro UA-2024-06-26-000284-a
Завершена
992 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 960.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 960.00 UAH
Номер:
0fe3904f6fee4aff92ac5ab64ceb3b19
Внутрішній номер закупівлі:
21928514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-26-000284-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
992 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2024 09:21 - 01.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2024 09:21 - 04.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.07.2024 00:00 - 04.07.2024 09:03
Період завантаження договору:
10.07.2024 00:00 - 20.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴992 000.00 Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)