-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Оголошено тендер
992 000.00
UAH
Номер:
367fdd3579074f3c82ab89049a3de43c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-26-000402-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
992 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
26.06.2024 08:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія (Електрична енергія з урахуванням послуг на її передачу та розподіл (Навчальні заклади)
Кількість
117500 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума992 000.00 UAH