-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Постачання електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-002855-c
Торги не відбулися
967 773.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 838.87 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 838.87 UAH
Номер:
2e84cc3a6c564e91bf19506491a1e3ff
Внутрішній номер закупівлі:
13540613
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-002855-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
967 773.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 838.87 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 14:37 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 14:37 - 20.01.2022 00:00
Аукціон:
з 20.01.2022 11:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електроенергія
Кількість
161300 Кіловат-година
Період постачання
01.02.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Петренко Світлана Василівна 380684456471 Svitlana.Petrenko@kvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
04108, Україна, Київська область, Київ, Проспект Свободи 2Г літера А
Початкова пропозиція
854 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
854 890.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0