-
Відкриті торги
-
КЕП
Постачання електричної енергії
Оголошено тендер
967 773.00
UAH
Номер:
5352f3017e6247a5932209e4431b9df1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-04-003442-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
967 773.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Постачання електричної енергії
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
04.01.2022 14:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електроенергія
Кількість
161300 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума967 773.00 UAH