-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 2
Електрична енергія (електрична енергія з врахуванням послуги з передачі електроенергії та її розподілу)
Тендер Prozorro UA-2024-03-26-000578-a
Торги відмінено
809 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc6ee134766d403a8978480fd36ae80b
Внутрішній номер закупівлі:
21118620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-26-000578-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОЛІСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44086642
-
Адреса:
07053, Україна, Київська область, Поліський р-н, селище міського типу Красятичі, вул.Воздвиженська, будинок 79В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Кудря +38986632109 vokmc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
809 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.03.2024 08:51 - 31.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2024 08:51 - 03.04.2024 01:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c6ce3a7df82a40fdb71c4ff055abe7d5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Помилки в тендерній документації та технічних вимогах
Період оскарження:
04.04.2024 10:10 - 15.04.2024 00:00
Дата опублікування:
04.04.2024 10:10
Дата виконання:
15.04.2024 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴809 000.00 Електрична енергія (електрична енергія з врахуванням послуги з передачі електроенергії та її розподілу)