-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-01-07-002438-a
- Дата створення : 07.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27850280
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2025-04-11-000596-a
- Дата створення : 11.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24987824
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2024-12-18-014179-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23747382
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2024-11-07-011202-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23170464
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія для забезпечення потреб електроустановок споживача- ID: UA-2024-11-07-008940-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23168248
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2024-10-16-009910-a
- Дата створення : 16.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22913193
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2023-12-18-021265-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20125112
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2023-05-15-013858-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17779249
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2022-12-21-021304-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16384736
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2022-12-21-001954-a
- Дата створення : 21.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16365360
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2022-09-19-006904-a
- Дата створення : 19.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15367968
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2022-09-01-009182-a
- Дата створення : 01.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15234584
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2022-08-15-004086-a
- Дата створення : 15.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15104961
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2022-06-02-005278-a
- Дата створення : 02.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14686826
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2021-12-08-014445-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12971020
Виконавчий комітет Межівської селищної ради ЄДРПОУ: 41741690ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -