-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-08-15-004086-a
Торги не відбулися
169 997.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 699.98 UAH
мін. крок: 1% або 1 699.98 UAH
Номер:
52e896274d0c491c8dc87ada410e93e3
Внутрішній номер закупівлі:
15104961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-15-004086-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Теліженко +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
169 997.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 699.98 UAH
Період уточнення:
15.08.2022 12:35 - 21.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2022 12:35 - 31.08.2022 11:31
Аукціон:
з 01.09.2022 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
2100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52921, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Демурине, вулиця Центральна будинок 16
На карті
електрична енергія
Кількість
3000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52920, Україна, Дніпропетровська область, село Преображенка, вулиця Сонячна будинок 51
На карті
електрична енергія
Кількість
9000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 9
На карті
електрична енергія
Кількість
750 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52912, Україна, Дніпропетровська область, село Новогригорівка, вулиця Центральна будинок 34
На карті
електрична енергія
Кількість
1100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52940, Україна, Дніпропетровська область, село Райполе, вулиця Приозерна будинок 35
На карті
електрична енергія
Кількість
1200 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52930, Україна, Дніпропетровська область, село Веселе, вулиця Капустіна будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
8800 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
800 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52952, Україна, Дніпропетровська область, село Іванівка, вулиця Центральна будинок 54 А
На карті
електрична енергія
Кількість
50 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52902, Україна, Дніпропетровська область, село Олександрівка, вулиця Лесі Українки будинок 2
На карті
електрична енергія
Кількість
2100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця Сонячна будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, проспект Незалежності будинок 9
На карті
електрична енергія
Кількість
2975 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52905, Україна, Дніпропетровська область, село Українка, вулиця Осіння будинок 35
На карті
електрична енергія
Кількість
100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015, +380989621232 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Початкова пропозиція
161 658.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
161 658.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
100
Скарги
0