-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
169 997.50
UAH
Номер:
7b999d17e7af4ff9b82379aa33401e4c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-15-001717-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
169 997.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.08.2022 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума169 997.50 UAH