-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія для забезпечення потреб електроустановок споживача
Тендер Prozorro UA-2024-11-07-008940-a
Завершена
400 045.53
UAH з ПДВ
Номер:
dba3d3af88424f25bc45c12d232389e5
Внутрішній номер закупівлі:
23168248
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-07-008940-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Моргун Віктор +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2024-10-16-009910-a
Очікувана вартість:
400 045.53 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія для забезпечення потреб електроустановок споживача
Кількість
43555 кіловат-година
Період постачання
07.11.2024 - 31.01.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
400 045.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2024 14:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
19a9d1fca53d4acb8d9f1557a31e263e
Ідентифікатор договору:
UA-2024-11-07-008940-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
55105/2024/1
Сума договору:
394 990.89 UAH з ПДВ
Сума договору:
329 159.07 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
07.11.2024 14:02
Статус:
Підписаний