-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-10-16-009910-a
Торги не відбулися
400 046.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.23 UAH
Номер:
39bc763f1361426a8662ef124b4bcd99
Внутрішній номер закупівлі:
22913193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-16-009910-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Моргун Віктор +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 046.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.10.2024 14:51 - 21.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.10.2024 14:51 - 24.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 046.00 електрична енергія для забезпечення потреб електроустановок споживача