-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
400 046.00
UAH
Номер:
e130c6cf8c294495a0e5523e69abf2df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-16-012215-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
400 046.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
при наявності фінансування, ТКВКБМС 0150
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.10.2024 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія для забезпечення потреб електроустановок споживача
Кількість
43555 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 046.00 UAH