-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-18-014179-a
Завершена
986 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 933.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 933.00 UAH
Номер:
7b5665a34b56414faec98bf8366dc67b
Внутрішній номер закупівлі:
23747382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-18-014179-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Філіпʼєва +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
986 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2024 14:40 - 23.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2024 14:40 - 26.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.12.2024 00:00 - 26.12.2024 14:31
Період завантаження договору:
01.01.2025 00:00 - 11.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴986 600.00 Електрична енергія