-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
986 600.00
UAH
Номер:
3481056739d84d5ea70251e1ab5b7366
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-18-017952-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
986 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
0210150
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.12.2024 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
98660 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума986 600.00 UAH