-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-21-021304-a
Завершена
499 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 499.00 UAH
Номер:
3238c179c3f14779a815214e254da647
Внутрішній номер закупівлі:
16384736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-21-021304-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Теліженко +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
499 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.12.2022 17:46 - 27.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2022 17:46 - 30.12.2022 17:29
Період кваліфікації:
30.12.2022 17:29 - 03.01.2023 11:25
Період завантаження договору:
09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴499 800.00 електрична енергія