-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
499 800.00
UAH
Номер:
91debe46e3654f95bf1626912665258f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-21-008949-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
499 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
21.12.2022 17:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума499 800.00 UAH