-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-18-021265-a
Завершена
897 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 485.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 485.00 UAH
Номер:
e883ff2547b74912875678e8c8bd1a8d
Внутрішній номер закупівлі:
20125112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-18-021265-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лариса Теліженко +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
897 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.12.2023 18:08 - 23.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.12.2023 18:08 - 26.12.2023 17:50
Період кваліфікації:
26.12.2023 17:50 - 27.12.2023 14:54
Період завантаження договору:
02.01.2024 00:00 - 12.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴897 000.00 електрична енергія