-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
897 000.00
UAH
Номер:
6cb844a1c9ad46a68b5cf974bad1d60d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-18-008088-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. Грушевського ім., буд. 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
897 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
18.12.2023 17:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума897 000.00 UAH