-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-09-19-006904-a
Завершена
169 997.50
UAH з ПДВ
Номер:
c791746a5fd84d1ab6cbe657d242ad53
Внутрішній номер закупівлі:
15367968
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-19-006904-a
Замовник:
Виконавчий комітет Межівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41741690
-
Адреса:
52900, Україна, Дніпропетровська область, Межівський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Теліженко +380563060463 vukonkom_mejova@ukr.net https://mezhova.otg.dp.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Виконавчим комітетом Межівської селищної ради двічi проводилась закупiвля електричної енергії на загальну суму 169 997,50 грн (Сто шістдесят дев’ять тисяч дев’ятсот дев’яносто сім грн 50 коп.) з ПДВ за кодом ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія за процедурою відкритих торгiв ID UA-2022-08-15-004086-a та UA-2022-09-01-009182-a та при цьому двiчi було вiдмiнено процедуру відкритих торгів через вiдсутнiсть достатньої кiлькостi тендерних пропозицiй визначених цим Законом. Предмет закyпiвлi, технічні та якiснi xapaктеристики, а також вимоги до учасника процедури закупiвлi не змiнювались.
На пiдставi пункту l частини 2 статті 40 Закону двiчі вiдмiнено процедуру, а саме: «переговорна процедура закупiвлі застосовусться замовником як виняток у разi: якщо було двiчi вiдмiнено процедуру відкритих торгiв, у тому числi частково (за лотом), через вiдсутнiсть достатньої кiлькостi тендерних пропозицiй. визначених цим Законом. При цьому предмет закупiвлi, його технічні та якiснi характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупiвлi не повиннi вiдрiзнятися вiд вимог, шо були визначенi замовником у тендернiй документацii».
Очікувана вартість:
169 997.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
2100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52921, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Демурине, вулиця Центральна будинок 16
На карті
електрична енергія
Кількість
3000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52920, Україна, Дніпропетровська область, село Преображенка, вулиця Сонячна будинок 51
На карті
електрична енергія
Кількість
9000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 9
На карті
електрична енергія
Кількість
750 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52912, Україна, Дніпропетровська область, село Новогригорівка, вулиця Центральна будинок 34
На карті
електрична енергія
Кількість
1100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52940, Україна, Дніпропетровська область, село Райполе, вулиця Приозерна будинок 35
На карті
електрична енергія
Кількість
1200 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52930, Україна, Дніпропетровська область, село Веселе, вулиця Капустіна будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
8800 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
800 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52952, Україна, Дніпропетровська область, село Іванівка, вулиця Центральна будинок 54 А
На карті
електрична енергія
Кількість
50 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52902, Україна, Дніпропетровська область, село Олександрівка, вулиця Лесі Українки будинок 2
На карті
електрична енергія
Кількість
2100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця Сонячна будинок 4
На карті
електрична енергія
Кількість
100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, проспект Незалежності будинок 9
На карті
електрична енергія
Кількість
2975 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52905, Україна, Дніпропетровська область, село Українка, вулиця Осіння будинок 35
На карті
електрична енергія
Кількість
100 кіловат
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52900, Україна, Дніпропетровська область, селище міського типу Межова, вулиця імені Грушевського будинок 5
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 19.09.2022 15:21 - 25.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Іванова Олена Віталіївна +380507701155
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира будинок 7
Оскарження: 19.09.2022 15:21 - 25.09.2022 00:00
Ціна пропозиції
169 997.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2022 15:21
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
77cbf5eaf8ea459cabfdc21281449e61
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-19-006904-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Іванова Олена Віталіївна +380507701155
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира будинок 7
Номер договору:
55105/2022
Сума договору:
169 997.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
141 664.58 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.09.2022 00:00 - 20.12.2022 00:00
Дата підписання:
26.09.2022 08:34
Статус:
Виконаний