-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2025-12-05-016786-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27428269
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія, без розподілу- ID: UA-2024-12-18-017298-a
- Дата створення : 18.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23750509
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія без розподілу- ID: UA-2024-12-16-011106-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23695921
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-12-015972-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20023189
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-12-07-004527-a
- Дата створення : 07.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16132595
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2021-12-08-006580-a
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12970178
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2021-01-15-002529-a
- Дата створення : 15.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8142596
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2020-12-28-006014-a
- Дата створення : 28.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8041878
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2020-12-10-017122-c
- Дата створення : 10.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7679825
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2019-12-18-003158-c
- Дата створення : 18.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4209206
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2019-01-11-000801-a
- Дата створення : 29.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2925315
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2018-12-13-001170-a
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2816575
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія)- ID: UA-2018-12-03-003574-c
- Дата створення : 03.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2756837
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
енергія електрична- ID: UA-2018-09-21-000770-b
- Дата створення : 27.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2413615
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2018-09-27-001256-a
- Дата створення : 27.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2413599
Знам'янська сільська рада ЄДРПОУ: 04378474ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -