-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-006014-a
Торги не відбулися
1 214 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 072.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 072.00 UAH
Номер:
59b6470ec1294763a11224363959469c
Внутрішній номер закупівлі:
8041878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-28-006014-a
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, вул. Лікарняна, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бащак Олена Євгенівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 214 310.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 072.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2020 22:40 - 03.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2020 22:40 - 13.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
476200 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67211, Україна, Одеська область, Іванівський район, с. Знам'янка, за адресою замовника, об’єкти, які знаходяться на балансі Знам'янської сільської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Курильська Ірина Володимирівна +380637932023 tender@ooek.od.ua
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, місто Одеса, вулиця Мала Арнаутська, 88
Початкова пропозиція
1 076 552.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 076 552.96 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
9
Документи
60
Скарги
0