• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія

Оголошено тендер

1 214 310.00 UAH
Номер: 34a41306d08748e786c34fa94b3b06c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-28-003085-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Знам'янська сільська рада
Замовник: Знам'янська сільська рада
Очікувана вартість: 1 214 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 28.12.2020 16:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 214 310.00 UAH