-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-003574-c
Торги не відбулися
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
3ea45554501747ec804ac369e97b20d2
Внутрішній номер закупівлі:
2756837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-003574-c
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, Генерала Плієва 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чобану Олена Валентинівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com http://znamyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 500.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 22:25 - 09.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 22:25 - 19.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (електрична енергія)
Кількість
568181 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019