-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-12-07-004527-a
Завершена
1 961 760.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 809.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 809.00 UAH
Номер:
63734d36be194d4096ccbad684734051
Внутрішній номер закупівлі:
16132595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-07-004527-a
Замовник:
ЗНАМ'ЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, с. Знам'янка, вул. Лікарняна, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Бащак +380666410859 znamenkaprozorro@gmail.com http://znamyanska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 961 760.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.12.2022 10:43 - 12.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.12.2022 10:43 - 15.12.2022 00:00
Аукціон:
15.12.2022 13:46 - 15.12.2022 14:15
Період кваліфікації:
15.12.2022 14:15 - 21.12.2022 14:57
Період завантаження договору:
27.12.2022 00:00 - 06.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 961 760.00 Електрична енергія