-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2019-01-11-000801-a
Завершена
1 380 200.00
UAH з ПДВ
Номер:
28afa0a402354062aedb72ff4ca38140
Внутрішній номер закупівлі:
2925315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-11-000801-a
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, Генерала Плієва 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чобану Олена Валентинівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com http://znamyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
згідно пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами) - «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.». ідентифікатор першої закупівлі: UA-2018-12-03-003574-c, другої - UA-2018-12-13-001170-а.
Очікувана вартість:
1 380 200.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
475931 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія»
Оскарження: 11.01.2019 17:49 - 17.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Сергатий +380487052705
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто ОДЕСА, вулиця ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 70
Оскарження: 11.01.2019 17:49 - 17.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 380 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2019 17:51
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3d90f7ca8a1a45d9a1e6ac56c75e73e9
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-11-000801-a-b1
Постачальник:
ТОВ «Одеська обласна енергопостачальна компанія»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42114410
-
Контактна особа:
Сергатий +380487052705
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто ОДЕСА, вулиця ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 70
Номер договору:
88
Сума договору:
1 380 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний