-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-10-017122-c
Торги не відбулися
1 214 310.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 072.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 072.00 UAH
Номер:
9d64910a8dd24dcb9ba87909e7e9db0f
Внутрішній номер закупівлі:
7679825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-10-017122-c
Замовник:
Знам'янська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378474
-
Адреса:
67211, Україна, Одеська область, Знам'янка, вул. Лікарняна, 9А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бащак Олена Євгенівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 214 310.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 072.00 UAH
Період уточнення:
10.12.2020 21:11 - 16.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2020 21:11 - 26.12.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування: місцевий бюджет
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
476200 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
67211, Україна, Одеська область, Іванівський район, с. Знам'янка, за адресою замовника, об’єкти, які знаходяться на балансі Знам'янської сільської ради
На карті