• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія

Оголошено тендер

1 214 310.00 UAH
Номер: 8b8a4c00e07e4e3ab8474e212b2229be
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-10-000975-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Знам'янська сільська рада
Замовник: Знам'янська сільська рада
Очікувана вартість: 1 214 310.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 10.12.2020 11:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 214 310.00 UAH