• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

електрична енергія

Завершена

1 501 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 505.00 UAH
Номер: b9949af3e40a4faeaf71bda4ff997594
Внутрішній номер закупівлі: 4209206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-18-003158-c   
Замовник: Знам'янська сільська рада
Контактна особа: Чобану Олена Валентинівна +380485443216 krasnoznamenka2016@gmail.com http://znamyanska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 501 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 505.00 UAH
Період уточнення: 18.12.2019 21:22 - 24.12.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2019 21:22 - 03.01.2020 00:00
Аукціон: 03.01.2020 12:52 - 03.01.2020 13:19
Період кваліфікації: 03.01.2020 13:19 - 04.01.2020 22:10
Період завантаження договору: 03.01.2020 13:19 - 23.01.2020 13:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 500333 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 67211, Україна, Одеська область, Іванівський район, с. Знам'янка, вул. Генерала Плієва, 30 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")

Оскарження: 03.01.2020 13:19 - 15.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 960 639.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 825.57 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2020 22:11
Документи 41
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
Початкова пропозиція 895 596.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
888 091.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
Початкова пропозиція 920 612.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
920 612.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: cf4ab1794d50499b9ecd9df805b2bce5
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-18-003158-c-c1
Постачальник: ТОВ "Одеська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ООЕК")
Номер договору: 88-ВЦ
Сума договору: 879 825.57 UAH з ПДВ
Сума договору: 733 187.98 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.01.2020 00:00 - 31.03.2021 23:59
Дата підписання: 20.01.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор електроенергія.pdf
pdf
Дод_угода_1.pdf
pdf
дод уг2.pdf
p7s
sign.p7s